O co chodzi?

Fresh Stage to konkurs muzyczny w ramach Festiwalu Refresh, do udziału w którym zapraszamy młodych chrześcijan (16-35lat).

Dla kogo?

Fresh Stage to konkurs stworzony dla twórców i zespołów, które jeszcze nie wydały płyty lub epki. Nie musisz tworzyć, możesz również grać piosenki innych autorów. Treść utworów nie musi w sposób jednoznaczny mówić o Bogu, chrześcijaństwie i Biblii; nie może jednak w sposób pośredni i bezpośredni im zaprzeczać

Nagroda

Dla trzech zwycięzców drugiego etapu
 • koncert na Fresh Stage przed publicznością Refresh Festiwalu

Nagroda Główna

 • 20 godzin pracy profesjonalnego studia nagraniowego (nagranie materiału, obróbka, mastering)
 • teledysk oparty na „making off” z pobytu w studio i koncertu podczas festiwalu Refresh

Zagrali na Freshstage 2018

 • 01
  COOLeshanka
  COOLeshanka

  Zwycięzca Freshstage 2018

  więcej

  COOLeshanka

  COOLeshanka

  Cześć, jestem Nikla, ale często ukrywam się pod pseudonimem COOLeshanka, więc macie duży wybór, jeśli chodzi o to, jak będziecie do mnie mówić! Jestem z Gdańska i tam też uczęszczam do kościoła Radość Życia. Od roku śpiewam w grupie uwielbieniowej na młodzieżówce Ponad Gdańsk, a swoją wiarę wyznałam kilka dni temu podczas chrztu wodnego! Tworzę od kiedy pamiętam. Inspirują mnie tramwaje, miasta, zabawa, stare domy i przede wszystkim- LUDZIE! Śpiewam o nich. Nie mam pojęcia jak nazwać typ muzyki, który tworzę, ale wydaje mi się, że większość podpięła by to pod lekką alternatywę. Chcę, aby to co przekazuje słuchaczom, prowadziło ich do ich ulubionej kawiarni, na ruchliwą stacje metra czy przypominało im o domowym zaciszu. Wiem, że muzyka to nie tylko dźwięki, to też emocje i kawał serducha, które wkładam, aby to co oddam w ręce odbiorców było całą historią, którą chcę im opowiedzieć w pigułce. Pomimo tego, że moje teksty nie są stricte uwielbieniowe, to nie zaprzeczają one wartościom chrześcijańskim, a to jest dla mnie priorytetem  Link: Youtube

 • 02
  Sąsiedzi
  Sąsiedzi

   

  więcej

  Sąsiedzi

  Sąsiedzi

  Zespół „Sąsiedzi” to pięć oryginalnych osobowości, których połączyły 3 sprawy, sąsiedztwo (stąd nazwa zespołu :P), pasja do muzyki i przede wszystkim Jezus Chrystus. Swoją autorską muzyką staramy się przekazać dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie w świetle naszych relacji z Nim. Teksty piosenek są poezją ubraną w muzykę, która próbuje dotknąć tak nieuchwytnej rzeczywistości jaką jest Bóg, JEDYNA Prawda.  Link: Na rozstaju

  Link: Niebieskie powietrze

  Link: Lekko

  Link: Mix innych naszych utworów

 • 02
  Szymon
  Szymon Czyżewski

   

  więcej

  Szymon Czyżewski

  Szymon

  Prowadzę uwielbienie w kościele na młodzieżowym i co jakiś czas również na nabożeństwach. Jestem członkiem zespołu na konferencji chrześcijańskiej MARATHON. Pisze również swoje pieśni oraz posiadam kanał na YT na którym nagrywam covery różnych pieśni. Kocham uwielbiać Boga i wchodzić w Jego obecność. On jest moim natcheniem do tworzenia muzyki, pieśni.

  Bardzo lubię słuchać Hillsonga, Elevation Worship, Bethel Music (dzięki temu co tworzą moge się na nich wzorować) . Lubię też słuchać Shawna Mendesa bo tworzy bardzo fajna muzyke.

  Link: Youtube

Etap 1 - Zgłoś się

Wyślij nam:

 • swoje demo (link youtube, mp3, filmik z dźwiękiem)
 • zdjęcie (zespołu bądź swoje jeśli zgłaszasz się solo)
 • krótki opis (Ciebie/ zespołu i na czym opiera się treść piosenek)
 • rider techniczny

freshstage@refreshfestiwal.pl
Pytania itp.: Dziara: 728465839Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja 2019 roku
Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą twórców, którzy przejdą do kolejnego etapu.
Ważne! Zgłaszając się deklarujesz, że po wygraniu etapu drugiego wystąpisz na Refresh Festiwalu w terminie 15-18 sierpnia 2019 roku. Dokładna data do ustalenia po zakończeniu Etapu 2-go. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu i noclegu. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie podczas koncertu. Szczegóły techniczne będą ustalane indywidualnie ze zwycięzcami etapu 2.

Etap 2 - Kto przejdzie do finału?

Profil artystów biorących udział w etapie drugim zostanie przedstawiony na www.refresfestiwal.pl oraz na fanpage festiwalu na Facebooku.


Udostępniaj na fejsie

Do etapu trzeciego przejdą trzej artyści lub zespoły które uzyskają najwięcej głosów za pomocą specjalnie przygotowanej ankiety Google. W kwestiach dyskusyjnych (np. podobna liczba głosów) decyduje kolejność zgłoszeń.

Etap 3 - Koncert na Refresh Festiwal

Zwycięzcy etapu drugiego wystąpią przed publicznością Refresh Festiwalu. Dokładna data zostanie ustalona z organizatorami ( 15.08.2019 ; 16.08.2019 lub 17.08.2019). Artystów w trakcie pobytu na terenie festiwalu obowiązuje regulamin Festiwalu Refresh. Wykonawcy powinni w trakcie koncertu zaprezentować materiał trwający minimum 30min.


Start koncertu o godzinie ok. 21.00 na Fresh Stage.


Po ostatnim koncercie nastąpi głosowanie publiczności. Wygrywa artysta / zespół, który zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie będzie możliwe do 24:00 17.08.2019. Ogłoszenie wyników nastąpi 18.08.2019 o godz. 10.00 podczas nabożeństwa dziękczynnego kończącego Festiwal.

Jesteście gotowi?

Kontakt

Wolontariat

+48 512 377 234

wolontariat@refreshfestiwal.pl

Rejestracja

+48 570 016 909

rejestracja@refreshfestiwal.pl

Rafał Dziarski

+48 728 465 839

kontakt@refreshfestiwal.pl

Konto Bankowe

Duszpasterstwo Młodzieży KChB
27 2130 0004 2001 0646 4077 0002